Pełna obsługa księgowa Warszawa Mokotów

Świadczymy usługi przy wykorzystaniu nowoczesnych metod, narzędzi, wiedzy i doświadczenia

Kompleksowa obsługa księgowa Warszawa - zakres usług:

 • prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowych,
 • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości jak i Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
 • przekształcenie sprawozdań finansowych sporządzonych według przepisów polskich na sprawozdania finansowe sporządzone według Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
 • przygotowanie jednostek do sporządzania sprawozdań według Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
 • kompleksowa obsługa kadrowo- płacowa,
 • sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne firmy:
  • pakiety konsolidacyjne,
  • raporty kontroli wewnętrznej,
  • raporty na potrzeby rachunkowości zarządczej,
  • inne wg uzgodnionych wzorców,
 • wyprowadzanie zaległości rachunkowo – podatkowych i kontrola ksiąg,
 • nadzór nad księgami prowadzonymi we własnym zakresie przez klientów,
 • tworzenie zasad (polityki) rachunkowości, regulaminów, instrukcji obiegu dowodów księgowych.
 • dostęp do danych księgowych przez Internet.

Zarządzanie przedsiębiorstwem lub spółką wiąże się z wieloma obowiązkami. Część z nich warto powierzyć zewnętrznym wykonawcom. Jeśli chcą Państwo zlecić usługi księgowe Warszawa Mokotów to idealne miejsce na znalezienie wiarygodnego partnera biznesowego. Nasza firma specjalizuje się w badaniu i dostarczaniu sprawozdań finansowych, prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Wyprowadzamy także zaległości rachunkowo-podatkowe. Wyróżnia nas profesjonalne podejście i wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy dla bardzo wymagających klientów.

Doskonale znamy obowiązujące przepisy prawne oraz Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej. Oferujemy szeroki zakres usług. Nie tylko dostarczamy dokumenty (np. pakiety konsolidacyjne, raporty z przeprowadzonych audytów), ale także pomagamy w przygotowywaniu regulaminów, instrukcji obiegów danych księgowych. Ponadto jesteśmy słowni i terminowi. Reprezentujemy Państwa firmę w urzędach. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, a jako podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych gwarantujemy dokładne wywiązanie się z powierzonego zadania. Zdajemy sobie sprawę, że wiele spraw wymaga bezpośredniej rozmowy, dlatego udostępniamy naszą siedzibę w Warszawie. Na miejscu mogą Państwo omówić skomplikowane kwestie, które trudno wytłumaczyć mailowo lub przez telefon.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych to zadanie dla profesjonalistów

Pełna księgowość to nie lada wyzwanie, które wymaga skrupulatności. Trzeba zmierzyć się ze skomplikowanym systemem, a także spełnić wymagania narzucone przez ustawodawcę, np. związane z dostarczaniem sprawozdań finansowych. Usługi księgowe muszą być realizowane rzetelnie, gdyż nawet drobna pomyłka może okazać się bardzo kłopotliwa. Księgi rachunkowe zawierają wszystkie informacje gospodarcze. Znajdują się w nich również salda początkowe aktywów i pasywów oraz zapisy operacji rachunkowych. W dokumentach odnotowuje się nie tylko faktury i rachunki, ale także środki trwałe, wartości niematerialne i prawne, rozrachunki z kontrahentami i pracownikami.

Obsługa księgowa musi być realizowana według ściśle określonych procedur. Dokumenty znakuje się pełną lub skróconą nazwą firmy. Należy także w wyraźnym miejscu umieścić informacje na temat roku obrotowego, okresu sprawozdawczego, a także zapisać datę sporządzenia. Ważne jest także, aby zwrócić uwagę na staranne przechowywanie i układać dokumenty w ustalonej kolejności. Dane można gromadzić w systemie informatycznym, jednak muszą być one czytelne i łatwe w znalezieniu.

Kto musi prowadzić księgi rachunkowe?

Warszawa to ośrodek biznesowy. W mieście znajdują się setki firm, ale tylko niektóre prowadzą pełną księgowość. Obowiązek dotyczy przede wszystkim spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjnych. Osoby fizyczne, spółki cywilne osób fizycznych, spółki jawne osób partnerskich lub spółki partnerskie zobligowane są do stosowania pełnej księgowości, jeśli ich przychody netto – uzyskane ze sprzedaży towarów, produktów, a także operacji finansowych – są wyższe niż 2 miliony euro za poprzedni rok obrotowy. Choć ewidencja prowadzona w ten sposób wymaga zaangażowania i precyzji, to ma bardzo wiele zalet. Ujednolicenie sytemu zapisu danych pozwala ocenić realną kondycję finansową przedsiębiorstwa, co ma ogromne znaczenie, np. przy ubieganiu się o kredyt. Jeśli chcą Państwo zlecić nam prowadzenie ksiąg rachunkowych Warszawa jest miejscem, gdzie znajduje się nasza siedziba. Chętnie przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę.

Kompleksowe podejście do obsługi księgowej

Oferta, którą proponujemy jest mocno rozbudowana. W naszym biurze na Mokotowie obsługujemy zarówno średnie, jak i duże przedsiębiorstwa. Oprócz standardowych usług księgowych zapewniamy pomoc w zakresie kadr i płac. Obliczamy wynagrodzenie za nadgodziny, L4, odprawy, ekwiwalent. Przygotowujemy paski wynagrodzeń, a także imienne raporty RMUA. Sporządzamy roczne deklaracje rozliczeniowe na potrzeby ZUS, sprawozdania dla Głównego Urzędu Statycznego oraz PFRON. Zajmujemy się również prowadzeniem akt osobowych pracowników i dostarczaniem dokumentacji związanych z umową o pracę oraz prowadzimy ewidencję urlopów.

Jeśli interesuje Państwa obsługa księgowa Warszawa to miasto, w którym uda się znaleźć wielu wykonawców. Warto jednak skupić się na firmie, która cieszy się uznaniem i wysoką renomą. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania i realizować powierzone usługi z ogromną starannością. Na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w szkoleniach. Klienci doceniają nas za indywidualne podejście. Zdajemy sobie sprawę, że każda branża rządzi się swoimi prawami, dlatego stawiamy na elastyczna współpracę, proponując różnego typu udogodnienia. Nie muszą Państwo przyjeżdżać do naszej siedziby, gdyż dokumenty można wysłać drogą elektroniczną. Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych. Jeśli jednak chcą Państwo spotkać się z nami osobiście, zachęcamy do odwiedzenia biura. Nasz adres to: Al. Wilanowska 269, Mokotów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

pl-pl

Account - prowadzenie ksiąg rachunkowych Warszawa, Aleja Wilanowska 269