Szkolenia

Oferujemy specjalistyczne szkolenia oraz warsztaty dla kadry finansowe i biegłych rewidentów

Tematyka szkoleń:

  • Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej
  • Ustawa o rachunkowości
  • Analiza finansowa sprawozdań finansowych
  • Rachunkowość zarządcza
  • Międzynarodowe Standardy Rewizji Finansowej
  • Krajowe Standardy Rewizji Finansowej

Specjalistyczne szkolenia księgowość Warszawa

Jako wysoko wykwalifikowani i wykształceni specjaliści w zakresie rachunkowości, doradztwa podatkowego oraz gospodarczego, możemy zaoferować Państwu w pełni profesjonalne szkolenia z księgowości. Wszystkie kursy prowadzone są przez nauczycieli o znakomitych kwalifikacjach, posiadających zarówno wiedzę teoretyczną, jak też praktyczne doświadczenie w konkretnej dziedzinie.

Szkolenia księgowość dla każdego

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Proponujemy specjalistyczne warsztaty dla biegłych rewidentów, szeroko rozumianej kadry finansowej lub innych osób zainteresowanych poszerzaniem swej wiedzy oraz umiejętności w zakresie księgowości, prawa gospodarczego, pracy czy podatkowego, płac i rachunkowości. Nasze szkolenia adresowane są w szczególności do osób pragnących uzyskać lub podnieść kwalifikacje w obrębie m.in. takich zawodów, jak specjalista ds. wynagrodzeń albo rachunkowości, księgowy, doradca podatkowy itp. Kursy oraz warsztaty z naszej oferty są również polecanym wyborem dla osób chcących przygotować się do egzaminów państwowych na biegłego rewidenta czy doradcę podatkowego, jak też uzyskać tytuły zawodowe certyfikowanego eksperta usług księgowych albo dyplomowanego księgowego.

Zapraszamy na szkolenia osoby na różnych poziomach zaawansowania. W przypadku takiego zapotrzebowania, możemy również zorganizować indywidualne szkolenie tematyczne, dopasowane do wymagań danego przedsiębiorstwa. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, staramy się regularnie poszerzać naszą ofertę, proponując nowe szkolenia i warsztaty. Zapewniamy bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny usług oraz szybkie terminy realizacji kursów.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu z księgowości w Warszawie?

Rzetelnie opracowane i profesjonalnie przeprowadzone przez wykwalifikowane osoby szkolenie z księgowości może być ważnym krokiem w rozwoju kariery. Regularne podnoszenie swoich umiejętności zawodowych, udokumentowane w CV sprawia, że wyróżniamy się na tle kandydatów starających się o to samo zatrudnienie co my. Dlatego warto zdecydować się na szkolenia i kursy w renomowanych firmach szkoleniowych, takich jak spółka Account, dzięki którym posiądziemy specjalistyczną wiedzę.

Doskonalenie zawodowe jest niezbędne nie tylko w przypadku osób poszukujących nowego zatrudnienia. Liczne zmieniające się przepisy i normy oraz nowe wymogi prawne bywają na tyle skomplikowane, że skorzystanie z wiedzy eksperta na kursie będzie na wagę złota. W ten sposób pracodawca może również znacząco podnieść poziom wiedzy w zespole, stając się jeszcze bardziej konkurencyjnym względem innych firm.

Ponadto, biorąc udział w szkoleniach, można zdobyć wiedzę, która nie zawsze jest dostępna na stronach internetowych czy w książkach. Wykwalifikowany wykładowca dostarcza bowiem nie tylko teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy, przedstawiając m.in. cenne przykłady, zwracając uwagę na popełniane przez innych błędy i chroniąc tym samym przed ich popełnieniem kursantów.

pl-pl

Lokalizacja